adult friendly
Overiť dostupnosť Degustačné menu

Degustačné zážitkové menu

Menu, ktoré zostavuje náš tím pod vedením šéfkuchára Gaba Kocáka, sa vyznačuje pôsobivou kombináciou a rozmanitosťou chutí, vysokej kvality produktov a ich prezentácie. Sledujeme ročné obdobia, ako sa príroda vyvíja, od čoho závisí samotná skladba jedál. Naším poslaním je vytvárať chute, ktoré oslovia všetky vaše zmysly.

Naplánujte si aj ten váš zážitkový večer

1
Rezervácia stolov je dostupná pre 2 - 6 osôb cez náš rezervačný systém. Pre väčšie skupiny nás prosím kontaktujte a rezerváciu s vami prejdeme individuálne. 
2
Rezervácia je nevyhnutná minimálne 24 hodín vopred a je viazaná na náš rezervačný systém. 5-chodové menu trvá približne 2 hodiny.
3
Vzhľadom na rozsah jedálneho lístka a prácu, ktorá s ním súvisí, nemôžeme vyhovieť vegánom a jedlám bez mliečnej bielkoviny ani prispôsobiť jedálny lístok histamínovým diétam. 

Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Odmietnuť
Nastavenia
Súhlasím