adult friendly
Overiť dostupnosť

Aktuálne opatrenia COVID 19

Aktuálne platná a účinná vyhláška ÚVZSR umožňuje prevádzkovateľovi hotela, spoločnosti MBM Tatry, s.r.o. a jeho zamestnancom požadovať od hostí hotela a reštaurácie predloženie príslušných dokladov, preukazujúcich splnenie podmienok pre hotely a reštaurácie platné od 16.8.2021. Do tohto dokladu je prevádzkovateľ a aj jeho zamestnanci, oprávnený nahliadnuť.

Na základe platného COVID automatu je pre vstup do hotela v režime "OTP" u všetkých hostí nad 12 rokov (vrátane) vyžadované

  • platné potvrdenie o plnom očkovaní proti ochoreniu COVID-19,
  • platné potvrdenie o prekonaní ochorenia COVID-19 za ostatných 180 dní,
  • platné potvrdenie o absolvovaní antigénového testu na COVID-19 s negatívnym výsledkom novším ako 48 hodín (a následne každých 48 hodín počas trvania pobytu),
  • platné potvrdenie o absolvovaní testu RT-PCR alebo LAMP na COVID-19 s negatívnym výsledkom novším ako 72 hodín (a následne každých 72 hodín počas trvania pobytu)

Podľa hygienických opatrení Slovenskej republiky hotel neubytuje hostí, ktorým bola nariadená karanténa. Pripomíname povinnosť prekrytia horných dýchacích ciest - zakrytie úst a nosa rúškom, šatkou alebo respirátorom FFP2 bez výdychového ventilu vo verejných priestoroch hotela. Výnimka z tejto povinnosti sa vzťahuje na deti do 6 rokov. Podľa hygienických opatrení Slovenskej republiky vám odporúčame udržiavanie bezpečnej vzdialenosti (2 metre) od iných hostí. Taktiež je potrebné dodržiavať dezinfekciu rúk pri vstupe do každej hotelovej prevádzky.

Z dôvodu zvýšenia bezpečnosti prenosu ochorenia môžete požiadať o zákaz vstupu zamestnancov hotela do vašej izby počas pobytu. Ak sa tak rozhodnete, informujte, prosím, recepciu pri check in. Servis izby bude následne vykonávaný len na požiadanie, výmena uterákov, osušiek, lôžkovín a doplnenie hotelovej kozmetiky bude prebiehať na chodbe.

Na náhle požiadavky o zmenu termínu pobytu súvisiace so zhoršením zdravotného stavu má hotel právo pobyt presunúť podľa požiadaviek a obsadenosti na nový termín, prípadne rezerváciu zrušiť úplne.

V prípade zmeny zdravotného stavu, zvýšená teplota nad 37°C, malátnosť, kašeľ, dýchavičnosť, iné dýchacie problémy, zostaňte na izbe a telefonicky kontaktujte recepciu hotela, prípadne zavolajte priamo lekársku pomoc na nižšie uvedených telefónnych číslach.

Na základe hygienických opatrení Slovenskej republiky je v priestore reštaurácie a kaviarne s terasou k dispozícii limitovaný počet miest. Odporúčame Vám preto rezerváciu stola vopred v recepcii hotela alebo na t.č. +421 948 690 390.

V prípade akýchkoľvek otázok alebo nejasností, prosíme, kontaktujte hotel doma u nás telefonicky na +421 948 960 760 alebo e-mailom doma@domaunas.sk

DÔLEŽITÉ TELEFÓNNE ČÍSLA

  • Regionálny úrad verejného zdravotníctva Poprad: 0911 635 260 / 0903 905 080
  • Záchranná zdravotná služba: 155
  • Tiesňová linka: 112

Odberové miesta v blízkosti hotela:

https://www.e-vuc.sk/psk/zdravotnictvo/mobilne-odberove-miesta/poprad.html?page_id=139529

Prehliadaním našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies.
Viac informácii o cookies.
SÚHLASÍM